Zadzwoń do nas
42 715 10 61
Zgierz, Łęczycka 11
Pon - Pt 8.00 - 17.00
Sob 8.00 - 13.00
Dzwoń 42 715 10 61
Umów się na wizytę
Łęczycka 11
Zgierz

Czym się zajmujemy

Z dumą informujemy Państwa, że nawiązaliśmy współpracę z firmą Carbon Clean i zostaliśmy jej oficjalnym partnerem i przedstawicielem….

Pomimo, iż samochody posiadają filtry paliwa, część zanieczyszczeń dostaje się wprost do układu paliwowego. Często przez lata mikroskopijne zabrudzenia mogą zmniejszyć sprawność wtryskiwaczy i co za tym idzie, obniżyć moc silnika.

Dlatego zapraszamy do skorzystania z naszej najnowszej maszyny do czyszczenia układów wtryskowych.

Wypadek, stłuczka a nawet rozładowany akumulator to przypadki, w których niewykluczona może być pomoc autolawety. Jeśli jesteście Państwo w jednej z tych nieprzyjemnych sytuacji, prosimy o kontakt, pomożemy!

No właśnie ile? Im nowszy samochód tym więcej dlatego prawie wszystkie samochody, prędzej czy później, mają mniejsze lub większe problemy z elektroniką. Czy można ignorować te problemy? Jest to bardzo nierozsądne zachowanie. Pamiętajmy, że układy elektroniczne dbają o nasze bezpieczeństwo i prawidłową pracę podzespołów naszego pojazdu!

Klimatyzacja w samochodzie to wynalazek z lat 50tych ubiegłego wieku. Co do zasady działania niewiele się zmieniło od tamtych czasów, zmienia się tylko czynnik chłodzący.

Klimatyzacja to przede wszystkim komfort podróżowania. Trzeba jednak zdać sobie sprawę, że klimatyzacja musi być regularnie serwisowana aby działała poprawnie i nie stanowiła źródła rozwoju grzybów i pleśni.

Ale przecież możemy je naprawić, znamy się na tym! Przyjedź i sprawdź!

W naszym serwisie wykonasz wszystkie naprawy począwszy od tych niewielkich i bieżących po te naprawdę poważne.

Prawidłowo ustawiona geometria zawieszenia jest gwarancją prawidłowego prowadzenia samochodu, prawidłowego zużycia opon i elementów zawieszenia. Jeśli jest odwrotni samochód może dziwnie się zachowywać np. w zakrętach a komfort jazdy znacznie spada. Zapraszamy do naszego serwisu, tutaj ustawimy geometrię w Twoim samochodzie lub wskażemy elementy zawieszenie i układu kierowniczego, które należy wymienić.

Oczywiście, że tak! Samochód może być narzędziem pracy, obiektem westchnień, inwestycją lub przyjacielem. Niezależnie od tego jak go traktujesz, zadbaj o jego kondycję!

Ważne! Jeśli posiadasz samochód na gwarancji, który musi odbywać regularne przeglądy, nie musisz realizować ich u dealera! Wykonanie przeglądu w nieautoryzowanym serwisie nie oznacza utraty gwarancji!