Zadzwoń do nas
42 715 10 61
Zgierz, Łęczycka 11
Pon - Pt 8.00 - 17.00
Sob 8.00 - 13.00
Dzwoń 42 715 10 61
Umów się na wizytę
Łęczycka 11
Zgierz

Warto regularnie sprawdzać stan zdrowia swojego... samochodu

Oczywiście, że tak! Samochód może być narzędziem pracy, obiektem westchnień, inwestycją lub przyjacielem. Niezależnie od tego jak go traktujesz, zadbaj o jego kondycję!

Ważne! Jeśli posiadasz samochód na gwarancji, który musi odbywać regularne przeglądy, nie musisz realizować ich u dealera! Wykonanie przeglądu w nieautoryzowanym serwisie nie oznacza utraty gwarancji!

Naprawiamy samochody od 1992 roku.

Jak to wygląda?

Każdy samochód ma określony przez producenta cykl wymiany filtrów, oleju oraz innych podzespołów. Jest to podstawa zachowania gwarancji.

Oprócz badań okresowych, ważnym elementem użytkowania samochodu jest też okresowe badanie techniczne. To obowiązkowe badanie dotyczy wszystkich samochodów. Zapraszamy do odwiedzenia naszej Stacji Kontroli Pojazdów!

Przeglądy techniczne są uzależnione od wymogów producenta.

Obowiązkowe badanie techniczne dotyczy wszystkich samochodów i musi być odnawiane co rok dla samochodów starszych niż 5 lat. Samochody do 2 lat przechodzą przegląd raz, kolejny raz odwiedzają stację diagnostyczną po 3 latach.

Nie, nie można stracić gwarancji jeśli przegląd wykonany był na czas.

Wszystko zależy od przebiegu pojazdu i od wymagań producenta z tym przebiegiem związanych.

Najlepiej używać części oryginalnych lub wysokiej jakości zamienników. W doborze części pomogą nasi doświadczeni doradcy.

Jesteśmy gotowi żeby zająć się Twoim samochodem