Zadzwoń do nas
42 715 10 61
Zgierz, Łęczycka 11
Pon - Pt 8.00 - 17.00
Sob 8.00 - 13.00
Dzwoń 42 715 10 61
Umów się na wizytę
Łęczycka 11
Zgierz

Geometria zawieszenia

O co chodzi?

Prawidłowo ustawiona geometria zawieszenia jest gwarancją prawidłowego prowadzenia samochodu, prawidłowego zużycia opon i elementów zawieszenia. Jeśli jest odwrotni samochód może dziwnie się zachowywać np. w zakrętach a komfort jazdy znacznie spada.

Zapraszamy do naszego serwisu, tutaj ustawimy geometrię w Twoim samochodzie lub wskażemy elementy zawieszenie i układu kierowniczego, które należy wymienić.

Zapraszamy!

Prawidłowo ustawiona geometria ma wpływ na zużycie opon, zawieszenia oraz pośrednio na wysokość spalania!

Samochód może źle prowadzić się w zakrętach. Samochody z tylnym napędem mogą próbować „uciekać” na mokrej nawierzchni. Widać będzie też znaczne ślady zużycia na oponach.

Analiza stanu zawieszenia może być przeprowadzona między innymi na linii diagnostycznej. Nasi specjaliści ocenią co należy poprawić w Twoim samochodzie.

To dość skomplikowany proces ale łatwy do przeprowadzenia w przypadku posiadania odpowiedniej aparatury, którą oczywiście posiadamy!

Naprawiamy samochody od 1992 roku

Zachęcamy do regularnego sprawdzania zawieszenia

Zachęcamy ponieważ warto! Jeśli cenisz sobie komfortową jazdę i bezpieczeństwo, powinieneś regularnie weryfikować stan zawieszenia, układu kierowniczego oraz geometrię wcześniej wspomnianych.

Czekamy na Ciebie w naszym serwisie.

Napisz do nas

Lub zadzwoń

42 715 10 61
+48 502 588 534